Her türlü projenizde memnuniyet garantisi veren tek Müzik Prodüksiyon Firmasıyız !

YURT DIŞINA PRODÜKSİYON ÇALIŞMASI YAPIYOR MUSUNUZ?

Evet, internet ve teknoloji sayesinde her türlü projenizi online çalışmamız mümkün.

EKİP VE EKİPMANLARINIZ YETERLİ Mİ?

Atu Müzik Prodüksiyonda ekipmanlar, gelişen müzik sektöründe kaliteli yapımlara imza atmak için devamlı güncellenmektedir.

NASIL BİR DEMO YAPMALIYIM ?

Herşeyden önce temiz kayıtlar alabileceğiniz bir studio ve profesyonel bir aranjör olması gerekir. Demonuzu yaparken sesinizi ve eserinizi en iyi yansıtacak aranjeyi tasarlamanız gerekir. Eğer sesinizi ön plana çıkarmak isterseniz ses aralığınızı, rengini ve gücünü gösterebileceğiniz eserler seçmeli siniz. Eğer bestenizi tanıtacak iseniz o zamanda şarkının ruhunu yansıtabilecek iyi bir aranje gerekir.

Günümüzde, prodüksiyon şirketleri, yapımcı ve diğer sanatçılara her gün yüzlerce demo gönderilmektedir ve bunların çok az kısmını dinlemektedirler. Bu sebeple demo larınızın etkili olabilmesi için iyi bir aranjör tarafından profesyonellerce hazırlanması gerekir

BESTELERİMİ NASIL DEĞERLENDİRİRİM ?

İlk yapmanız gereken bestelerinizin notasını yada mp3 nü adınıza tasdik ettirmektir. Daha sonra bestenizi hayata geçirmeniz gerek. Kişilere yada firmalara eserinizi tanıtmanın yolu demo çalışmasıdır.
Bir demo çalışması yapın.

DEMO VE ALBÜM ÜCRETLERİ ?

Demo konusunda kaliteden ödün vermemek adına bir standart fiyatlandırması vardır. Lakin Albüm çalışmasında belli bir standart yoktur. Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bizimle İletişime Geçiniz!