Online Mix ve Mastering

A.T.U Müzik Prodüksiyon Online Mix ve Mastering : Studyo kayıtları bitmiş mix mastering aşamasına gelmiş her tarzda projelerinize mix ve mastering hizmeti  vermekteyiz.Türkiyenin yada dünyanın neresinde olursanız olun bize ses dosyalarınızı uygun formatta göndermeniz yeterli.Profesyonel ekibimiz ve ses mühendisimiz projenizi şahlandıracaktır.Unutmayınki kayıtlarınız ne kadar profesyonelse mix de okadar iyi olacaktır.Doğru akustik ve mikrofonlamayla yapılan iyi bir kaydı mix yaparak çok çok daha iyi duyum alınabilir ama yanlış alınmış kötü bir kaydı mix ve masteringle düzeltmek mümkün değildir.

A.T.U Müzik Prodüksiyon da mix ve mastering yaptırmak için :

Mix : Kanallarınızı aif yada wave formatında flat olarak ( hiçbir efekt vermeden ) çıktı alıp bize göndermeniz yeterlidir.

Mastering : Mix i bitmiş projenizi aif yada wave formatında ve hangi değerlerde çalıştıysanız ( örn.24 bit 96000 khz ) çıktı alıp bize göndermeniz yeterlidir.Mastering hizmetimiz beğendirme garantilidir.Siz şarkınızı gönderirsiniz en kısa sürede size 25cn lik master yapılmış bir demo yollarız. Demoyu beğenirseniz ücretimizi havale yaptıktan sonra şarkının tamamını master yapılmış halde gönderiyoruz.