A.T.U | MÜZİK PRODÜKSİYON

2005 yılından bu yana Ahmet Turan Uluç tarafından Profesyonel Ses Kayıt ve Aranje Stüdyosu Olarak Kurulan A.T.U. Müzik Prodüksiyon Amatör ve Profesyonel birçok sanatçının albümüne, Reklam Jingle larına Film müziklerine Reklam Filmi Seslendirmelerine imza atmış; bir çok amatör ve profesyonel sanatçının demo çalışmalarına ev sahipliği yapmıştır.

A.T.U Müzik Prodüksiyon, kurulduğu günden bu güne kadar kalitesinden ve hizmetten ödün vermeyerek her geçen gün tecrübesine tecrübe katmış ve başarılı projelere imza atmıştır.

A.T.U Müzik Prodüksiyon müziğin her hangi bir alanında amatör ya da profesyonel her yaştan, her iş kolundan kişilere hizmet vermektedir. Müşterilerimiz arasında amatörler profesyoneller, öğrenciler, müzik grupları,besteci ve yorumcular bulunmaktadır.

Böylesine geniş bir kitleye hizmet vermeye çalışan stüdyomuzda müşterilerimizin her birinin farklı ihtiyaçları olabileceğini düşünüyoruz ve elimizden geldiğince, onların özel isteklerini kalite değerlerimizden ödün vermeden  karşılamaya özen gösteriyoruz.